MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 15915110
nr 1591 5110
Skänk
1800-/1900-tal, två lådor, dörrpar med bakomliggande hyllplan, senare bemålad. Bredd: 113 cm. Djup: 50 cm. Höjd: 116 cm
Kondition: slitage, skador,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:02:34
700 kr
800 kr